• TARİH

  06-08-2016  -  28-08-2016
 • SAAT

  11:00  -  18:00
 • YER

  Antalya Kültür Sanat
 • KONTENJAN

  10 Kişi
 • TELEFON

  +90 242 242 0 257
 • ADRES

  Elmalı Mahallesi Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi No:60 Muratpaşa | Antalya
A+A-

Ağustos Atölyeleri Başlıyor!

Antalya Kültür Sanat Eğitim, Ağustos Atölyeleri Başlıyor!
“Andy Warhol, Herkes için Pop Sanat” sergisine paralel 5 atölyeden oluşan program, sanatçı Andy Warhol’un doğum günü olan 6 Ağustos 2016 Cumartesi günü başlayacak; Ağustos ayı boyunca hafta sonlarında ve Perşembe günleri ücretsiz olarak yapılacak. 4-6, 7-14 ve 15+ yaş gruplarına yönelik atölye programı, katılımcılarla eserler arasında iletişim kurmayı amaçlıyor.
POP SANAT atölyesinde çocuklar, sergi temasından esinlenerek seçecekleri objeleri boyayarak, çizip keserek veya dergi ve gazetelerden kesip birleştirerek kendi pop tasarım ve kolajlarını yapacaklar.
Yaş Grubu: 4 - 6 Yaş
Kayıt Formu: http://bit.ly/2aQG01L
----
NEŞELİ ÇİÇEKLER atölyesinde çocuklar, sergide bulunan çiçek serisinden esinlenerek Eva kâğıtlar veya keçe üzerine tasarlayacakları çiçekleri ve hazırladıkları yaprakları çöp şişe yapıştırarak küçük çiçek tasarımları yapacaklar.
Yaş Grubu: 4 - 6 Yaş
Kayıt Formu: http://bit.ly/2azmxhd
----
POP MASKEM atölyesinde katılımcılar sergilenen dizideki hayvan resimlerinden yola çıkarak karton üzerine tasarladıkları hayvan figürlerini gazete ve dergilerden kesecekleri desenlerle süsleyecek. Daha sonra Göz delikleri açıp çöp şiş takarak maskelerini tamamlayacaklar.;
Yaş Grubu: 7 - 14 Yaş
Kayıt Formu: http://bit.ly/2aMHvwt
----
POP KELİMELER atölyesinde çocuklar, sergi temasından esinlenerek kendi pop kelimelerini üretecek ve renkli kartonlar üzerine çizerek tasarımlarını hazırlayacaklar. 
Yaş Grubu: 7 - 14 Yaş
Kayıt Formu: http://bit.ly/2aMHU21
----
MASKE ATÖLYESİ'nde katılımcılar önce “Andy Warhol, Herkes için Pop Sanat” sergisi hakkında bilgi ediniyor. Ardından atölyede yüzlerine uygun maskeler yapıyor. Alçı kullanarak yapılan maskeleri yaratıcılıklarını ve kişiliklerini kullanarak neon renklerle süslüyor, pop tasarımlar üretiyorlar.
Yaş Grubu: +15 Yaş 
Kayıt Formu: http://bit.ly/2au7OcC

Ağustos Atölyeleri'nde katılımcılar önce Andy Warhol sergisini gezecek, ardından atölyede çeşitli malzeme ve tekniklerle farklı projeler gerçekleştirecekler.

EĞİTİM FOTOĞRAFLARI