• TARİH

  08-11-2018  -  08-11-2018
 • SAAT

  19:00  -  21:00
 • YER

  AKS
 • TELEFON

  +90 242 242 0 257
 • ADRES

  Elmalı Mahallesi Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi No:60 Muratpaşa | Antalya
A+A-

Koyu Yeşil Belgesel Gösterimleri: Geçmişin İzinde - Xanthos

Koyu Yeşil - Belgesel Gösterimleri Antalya Kültür Sanat'ta devam ediyor!

Doğadabuan işbirliğiyle her ayın ikinci perşembesi AKS oditoryumunda gerçekleşen kültüre, çevreye ve kültürel çevreye dair belgesel gösterimlerden oluşan etkinlik dizisi bu sene "Arkeoloji Belgeselleri" üst başlığıyla gerçekleşecek. Etkinlik serisinin ikinci programında tarihin sırlarını saklayan antik kentlerin ve onları gün yüzüne çıkaran arkeologların dünyasını inceleyen "Geçmişin İzinde" belgesel serisinin Xanthos Antik Kenti bölümü izleyicilerle buluşacak. Gösterimin ardından belgeselin yönetmeni Nuray Karadeniz ve Xanthos kazı ekibinden Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji bölümü öğretim üyesi Arş. Gör. Aytaç Dönmez ile Akdeniz Üniversitesi Phaselis Araştırma Ekibi'nden Tolga Karahan moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleşecek. 

8 Kasım 2018 Perşembe akşamı saat 19:00’da Antalya Kültür Sanat oditoryumunda gösterilecek “Geçmişin İzinde - Xanthos Antik Kenti” belgeseline katılım ücretsizdir.

Koyu Yeşil – Belgesel Gösterimleri
Geçmişin İzinde - Xanthos Antik Kenti belgesel gösterimi
8 Kasım 2018, Perşembe - 19:00
Antalya Kültür Sanat Oditoryumu

Doğadabuan işbirliğiyle her ayın ikinci perşembesi AKS oditoryumunda gerçekleşen kültüre, çevreye ve kültürel çevreye dair belgesel gösterimlerden oluşan etkinlik dizisi bu sene "Arkeoloji Belgeselleri" üst başlığıyla gerçekleşecek.