ADRES

Elmalı Mahallesi Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi No:60 Muratpaşa | Antalya | Türkiye

ANTALYA KÜLTÜR SANAT’A NASIL ULAŞIRIM?

Antalya Kültür Sanat’a şehrin bir çok noktasından kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehrin tam kalbinde sizleri bekleyen Antalya Kültür Sanat’a; toplu taşıma, taksi ve özel araç ile ulaşım rehberine aşağıda erişebilir, TARİF ET tuşuna basarak cihaziniza yükleyebilirsiniz.

LC37 – LC73 – LC07 ve 511 numaralı toplu taşıma araçlarını kullanarak Antalya Kültür Sanat’a gelebilirsiniz. Araçtan, MarkAntalya otobüs durağında inip, trafiğe kapalı yoldan güneye doğru 200 metre yürüyünüz. Trafik ışıklarına ulaştığınızda yolun sağında renkli dış cephesi ile Antalya Kültür Sanat, Picasso ve Ara Güler sergileri ile şehrin kalbinde sizi bekliyor.

Yazdır

Antalya Kültür Sanat broşürümüzün arkasında veya web sitemizde (www.antalyakultursanat.org.tr) yer alan açık adresimizi taksi şoförüne gösteriniz. Yolculuğunuz ortalama yarım saat sürecektir.
Antalya Kültür Sanat, Picasso ve Ara Güler sergileri ile şehrin kalbinde sizi bekliyor.

Yazdır

Yüzüncüyıl Bulvarı mevkiinde bulunan MarkAntalya alışveriş merkezi otoparkına aracınızı park ediniz. Trafiğe kapalı yoldan güneye doğru 200 metre yürüyünüz. Trafik ışıklarına ulaştığınızda yolun sağında renkli dış cephesi ile Antalya Kültür Sanat, Picasso ve Ara Güler sergileri ile şehrin kalbinde sizi bekliyor.

Yazdır